BillerBurda - kompresory technika

Použité kompresory a příslušenství - inzertní server pro Vaš prodej a nákup.

Biller Burda nabízí omítačky, pumpy na beton a stroje Putzmeister, kompresory Atlas Copco, vysokotlaký čistící stroje Dynajet a elektrocentrály Endress.
Zde si můžete zdarma uveřejnit svůj vlastní inzerát.
Vlozit soubor

Do textu inzerátu je zakázáno vkládat HTML příkazy, takovéto inzeráty budou mazány.

Provozovatel serveru www.pouzitekompresory.cz nenese žádnou odpovědnost za inzerované předměty, cenu a způsob vyrovnání mezi jednotlivými uživateli.

Provozovatel si vyhrazuje právo inzerát ze serveru odstranit, pokud bude jeho obsah v rozporu s etikou, bude obsahovat vulgární výrazy, nebo bude v rozporu se zákonem.

Provozovatel v žádném případě nezodpovídá za obsah inzerátů, ani za případné zneužití zde vložených informací.

Používejte platnou E-mailovou adresu, inzeráty s neplatnou adresou budou ze systému mazány.

Inzeráty starší než 180 dní jsou automaticky mazány.

Kategorie:
Výrobce:
Zařazení:
Region:
Text:
Foto1 (jpg):
povinné, jinak nebude zobrazen náhled, ani jiný obrázek.
Foto2 (jpg):
Foto3 (jpg):
Foto4 (jpg):
e-mail:
Telefon:
Heslo:
Zopakování hesla:


Chybí-li Vám položka ve výběru Kategorie, Výrobce nebo Zařazení, pošlete e-mail na info@billerburda.cz, bude-li více stejných požadavků, tuto položku rád zařadíme.

Představení společnosti Biller a Burda:

Společnost byla založena již v roce 1991 a z počátku se zabývala dovozem a prodejem elektrického nářadí AEG a ATLAS COPCO kompresory.

kompresory

Od roku 1995 se hlavní činnost soustředila na prodej a servis stacionárních kompresorů i mobilních kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu značky ATLAS COPCO.
Tyto kompresory jsou využívány v mnoha odvětvích průmyslu, energetice, stavebnictví i v nemocnicích apod. ATLAS COPCO kompresory je největší světový výrobce kompresorů.

elektrocentrály

V současné době se Biller a Burda zabývá prodejem malé stavební techniky ATLAS COPCO a elektrocentrál renomovaného německého výrobce firmy ENDRESS elektrocentrály.

putzmeister - dynajet

V roce 2005 společnost Biller a Burda stala zástupcem světoznámého výrobce zařízení na dopravu a zpracování betonu a malty zn. Putzmeister – divize Mörtelmaschinen
a zpracování betonu a malt a divize Dynajet - vysokotlaké čistící zařízení.

Na veškeré stroje zajišťuje společnost Biller a Burda servis strojů a dodávky originálních náhradních dílů přímo od výrobce.

© BillerBurda 2010 © BM System 2010